Zawiasy oraz obudowy laptopów ulegają bardzo często uszkodzeniom mechanicznym. Naprawa laptopów w takim przypadku polega na wymianie poszczególnych elementów lub gdy na rynku nie ma części zamiennych na ich naprawie. wymiana zawiasów w laptopachPobieżny ogląd sytuacji w większości przypadków jest nie wystarczający. W zależności od posiadanego modelu notebooka może być konieczność wymiany niektórych części obudowy lub np spawania prowadnic.

W miarę możliwości zawiasy do laptopów są wymieniane na nowe. Problem awaryjności w tym zakresie dotyczy wszystkich producentów.  Zarówno droższe modele Asus, Apple, Dell czy sony Vaio jak i tańsze rozwiązania Toshiby, Acer, HP, Samsunga czy Lenovo często trafiają do naszego serwisu laptopów w celu wymiany zużytych części zamiennych.

pęknięte zawiasyDo wielu modeli laptopów posiadamy zawiasy na centralnym magazynie dzięki czemu możemy szybko przeprowadzić proces naprawy. Inne części zamienne w większości jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu kilku do kilkunastu dni.

W przypadku uszkodzonych zawiasów lub obudowy laptopa zapraszamy na Bezpłatną wycenę do naszego serwisu laptopów w Warszawie przy ul. Opaczewskiej 43

Zobacz jak do nas trafić.