Nasza firma od 1997 roku prowadzi serwis komputerów i laptopów. Na rynku rozwiązań komputerowych jesteśmy prawie od samego początku. Obserwowaliśmy i braliśmy czynny udział w rozwoju sprzedaży oraz w rozwoju profesjonalnych usług serwisowych.Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy badania nad naprawami płyt głównych w laptopach i w 2001 roku prowadziliśmy do oferty naszego serwisu pełną gamę usług. Obecnie naprawa laptopów, a w szczególności płyt głównych to nasza priorytetowa usługa.

Serwis laptopów

W ofercie naszego serwisu laptopów znajdą państwo szereg usług – od prostych jak wymiana dysku twardego, wymiana matrycy, wymiana gniazda zasilania, wymiana obudowy po te wymagające większej wiedzy jak instalacja i naprawa systemu operacyjnego, naprawa płyty głównej, odtworzenie i programowanie BIOS-u oraz wymagające wysokich kwalifikacji skomplikowane naprawy płyt głównych czy odzyskiwanie danych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również niektóre części do laptopów jak zasilacze czy baterie.

Obecnie specjalizujemy się w naprawach następujących marek laptopów:

Serwis Sony Vaio
Serwis Acer
Serwis Dell
Serwis Lenovo
Serwis Toshiba
Serwis HP
Serwis Fujitsu Siemens
Serwis Samsung
Serwis Compaq
Serwis Gateway
Serwis Asus

Serwis Acer

Firma Acer jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku. Swoje uznanie zawdzięcza przede wszystkim cenie, która od zawsze była dość niska oraz stosunkowo dobrej jakości. Serwis Acer, który prowadzimy od 2001 roku oferuje wszystkie wymienione wyżej usługi dzięki czemu nie muszą Państwo korzystać z kilku firm w celu rozwiązania problemu.

Serwis Asus

Asus jest jednym z największych producentów płyt głównych i kart graficznych. Od wielu lat jest również producentem szerokiej gamy bardzo popularnych laptopów. Asus w swojej ofercie posiada laptopy zarówno w seriach do powszechnego użytku jak i specjalne modele do gier czy wyjątkowe notebooki biznesowe. Jak każdy sprzęt tak i laptopy Asus ulegają awarią i tu z pomocą przychodzi nasz serwis Asus -a.

Serwis Apple

Apple to producent najwyższej klasy sprzętu. Zarówno zewnętrzy design jak i rozwiązania technologiczne widoczne tylko od środka na przykład podczas naprawy laptopa, to zupełnie inna liga w porównaniu z przeciętnymi laptopami innych marek. Apple jako jeden z niewielu producentów ,nie nastawił się na masowa produkcję miliona niczym nie różniących się od siebie modeli, ale utrzymuje kilka bardzo zaawansowanych rodzai produktów. Serwis Apple, który jest wydzielonym działem naszej firmy zajmuje się naprawa Apple MacBook, Apple MacBook Air, Apple Mac mini, Apple Imac, Apple Iphone. Ponieważ technologia wykonania jest znacznie bardziej wymagająca pracownicy serwisu Apple wciąż doskonalą swoje umiejętności.

Serwis Dell

Firma Dell zdobyła swoją popularność przez wyjątkowy model sprzedaży. Początkowo zarówno sprzedaż jak i Serwis Dell -a były przeznaczone wyłącznie dla korporacji, dużych firm i instytucji. Z biegiem lat o zaletach laptopów Dell mogli przekonać się również użytkownicy domowi. Jako, że dell produkuje nieco droższy sprzęt niż przyjęte tendencje rynkowe nie każdemu przypada on do gustu. Prowadząc serwis możemy jednak podkreślić, że Dell to jedne z mniej awaryjnych laptopów. W przypadku problemów zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu laptopów Dell.

Serwis HP

HP to chyba największy producent laptopów i komputerów niemalże na każdym segmencie rynku. Warto zaznaczyć, że są to również nowoczesne zarówno pod względem technologii jak i designu laptopy. Serwis HP, który prowadzimy od wielu lat oferuje zarówno wymię matrycy, dysku twardego oraz przede wszystkim naprawy płyt głównych. Laptopy HP do dość niezawodny sprzęt, jednak ze względu na ogromną ilość sprzedawanych jednostek są również jednymi z częściej naprawianych przez nasz serwis laptopów.

Serwis Lenovo

Firma Lenovo jest jednym z wiodących producentów laptopów. Po odkupieniu działu komputerów stacjonarnych i laptopów od IBM -a przejęła technologie i część rynku należącą do tego giganta. W raz z pojawieniem się na rynku tak dużego producenta nasz serwis laptopów wprowadził do oferty naprawę laptopów Lenovo. Obecnie serwis Lenovo to dość duży dział, a popularność tej marki wymusza na nas utrzymywanie na magazynie najpopularniejszych układów scalonych do napraw płyt głównych, klawiatur, zasilaczy i matryc do laptopów.

Serwis Sony Vaio

Sony Vaio przez wiele lat było obecne na rynku od wielu lat. Niestety prze dłuższy okres był to sprzęt nie osiągalny dla przeciętnego użytkownika. Cena była bardzo wysoka, ale i szła w parze z jakością. Od kilku lat firma Sony wprowadziła do oferty również tańsze rozwiązania, które są dostępne dla wszystkich. Co za tym idzie posiadają one typowe dla tych konstrukcji problemy. Serwis Sony Vaio prowadzony przez nasza firmę oferuje pełen zakres usług.

Serwis Samsung

Samsung to międzynarodowy koncern który zarysował swoją obecność we wszystkich dziedzina sprzętu powszechnego użytku. Laptopy Samsung -a nie cieszą się w Polsce dużą popularnością, ale są cenione przez użytkowników. Przyzwoita jakość i przystępna cena sprawiają, że jest to przyzwoita oferta dla większości klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również naprawy laptopów Samsung a także naprawę tabletów i smart fonów tej marki.

Serwis Toshiba

Laptopy Toshiba to bardzo przemyślane konstrukcje. Oferta Toshiby w zakresie komputerów przenośnych jest bardzo szeroka. Od prostych konstrukcji Toshiba Satelite do ultra lekkich konstrukcji biznesowych Toshiba Portege. W ofercie również są laptopy do gier Toshiba Qosmio. Oferta naszej firmy w zakresie serwisu Toshiba obejmuje wszystkie modele. Sprowadzamy również nietypowe i trudno dostępne matryce oraz zasilacze i części obudów.

Oferta naszej firmy w zakresie napraw laptopów jest bardzo szeroka. Nie boimy się wyzwań. To czego inne serwisy laptopów nie naprawiły my postaramy się naprawić. Wielokrotnie naprawialiśmy sprzęt po samodzielnych próbach napraw oraz po innych serwisach. Posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne, własny magazyn części oraz własne profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych. Nasza oferta jest kompleksowa a każda wycena za darmo. Zapraszamy do naszego serwisu laptopów w Warszawie . Zobacz jak do nas trafić.